hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 4

Op de foto:
Staand van links naar rechts: Eric Kempener, Chris Spaubek, Tom Ruijters, Tim Lux, Jelco Possen, Kevin Thijssen, Jan van Boom en Ivo Brauers (speler-coach).
Gehurkt: Ward Ghijsen, Stan Baggen, Roy Schmets, Pelle Bindels, Serge Janssen en Ron Schlenter.
Op de foto ontbreken: Jelle Kitzen, Roland Meessen, Roger Offermans, Oscar van der Steen, Kevin Volders en Bjorn Weijers.
 

Trainingstijden

Donderdag: 20.00 - 21.30 uur Veld A

Contactpersonen

Ivo Brauers
Ivo Brauers
Elftalbegeleider
t. 06-48 63 56 84
e. ivobrauers@gmail.com
 
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
01-09 B Keer 3 - WDZ 4 1 - 1 20:00 Sportpark Bakkerbosch, Cadier en Keer
10-09 B WDZ 4 - RKVVM 4 3 - 3 10:00 Sportpark Neerhagerbos Huub Beckers
17-09 B WDZ 4 - SV Geuldal 4 2 - 3 10:00 Sportpark Neerhagerbos Jan Bouhuis
24-09 C SV Geuldal 4 - WDZ 4 8 - 0 12:00 Sportpark Achter het Kasteel, Wijlre
15-10 C WDZ 4 - Laura/Hopel Comb 4 0 - 3 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
05-11 C WDZ 4 - Sportclub'25 3 0 - 1 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
12-11 C RKTSV 4 - WDZ 4 5 - 1 12:15 Sportpark Seghemanstraat, Kerkrade
19-11 C WDZ 4 - Rood Groen LVC'01 3 3 - 7 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jan Bouhuis
03-12 C RKMVC 4 - WDZ 4 3 - 2 11:00 Sportpark Spetseweide, Mechelen
17-12 C Chevremont 5 - WDZ 4 3 - 1 11:30 Sportpark Kaffeberg, Kerkrade
04-02 C KVC Oranje 4 - WDZ 4 3 - 3 09:30 Sportpark Bleijerheide, Kerkrade
11-03 C Sportclub'24 3 - WDZ 4 9 - 0 10:00 Sportpark Bocholtzerheide, Bocholtz
25-03 C WDZ 4 - Chevremont 5 1 - 7 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jan Bouhuis
08-04 C ST Simpelveld/Zwart-Wit'19 3 - WDZ 4 4 - 2 11:00 Sportpark Hanzon, Eys
15-04 C WDZ 4 - SV Geuldal 4 2 - 6 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jan Bouhuis
22-04 C Rood Groen LVC'01 3 - WDZ 4 5 - 1 11:00 Sportpark Lemiers, Vaals
29-04 C WDZ 4 - RKSVB 2 4 - 1 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Harold Manders
06-05 C Laura/Hopel Comb 4 - WDZ 4 4 - 2 9:45 Sportpark Anselderlaan, Eygelshoven
13-05 C WDZ 4 - RKTSV 4 1 - 4 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Bert Schijns
17-05 C WDZ 4 - KVC Oranje 4 3 - 1 19:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
20-05 C WDZ 4 - RKMVC 4 2 - 6 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
27-05 C RKSVB 2 - WDZ 4 6 - 0 10:00 Sportpark In gen Anker, Voerendaal
10-06 C WDZ 4 - ST Simpelveld/Zwart-Wit'19 3 5 - 2 10:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Bert Schijns