hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O19

Op de foto:
Achterste rij van links naar rechts: Arjen Smits, Stijn de Vreede en Jordy Franzen.
Middelste rij: Ralph Schepers (trainer), Pim Heuts, Mika Vermeeren, Vincent Debougnoux, Jop Bleijlevens, Sem Sodermans, Bryan Wetzels, Theo Heuts (trainer) en John Bindels (grensrechter).
Voorste rij: Job Keulen, Bart Spons, Lino Meens, Pelle Bindels, Maroche Delnoy, Luuk Habets en Daan Baggen.
Op de foto ontbreekt Ton Spons (trainer).

 

Gegevens Kader WDZ O19

Theo Heuts
Theo Heuts
Trainer
e. heutsjes@gmail.com
t. 06-52 31 80 10
Ralph Schepers
Ralph Schepers
Trainer
e. r.schepers@live.nl
t. 06-53 36 96 46
Ton Spons
Ton Spons
Elftalleider
e. ton.marlies@kpnmail.nl
t. 045-544 44 84
John Bindels
John Bindels
Grensrechter
e. jenjbindels@hetnet.nl
t. 06 - 52 18 95 85
 

Trainingstijden WDZ O19

Maandag: 19.30 - 21.00 uur Veld C
Donderdag: 18.30 - 20.00 uur Veld C

Wedstrijden WDZ O19-1

Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang Locatie Scheidsrechter
- C WDZ JO19-1 - ST RKASV/Geusselt Sport JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
- C ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 - WDZ JO19-1 15:00 Sportpark De Joffer, Voerendaal
- C WDZ JO19-1 - ST Leonidas-W/Daalhof JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
- C WDZ JO19-1 - Groene Ster JO19-1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Jurgen Spork
07-09 B SV Geuldal JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 7 19:30 Sportpark Mauritiussingel, Schin op Geul
09-09 B WDZ JO19-1 - SJO ZW'19-SVS JO19-1 3 - 3 15:00 Sportpark Neerhagerbos Harrie Kisters
16-09 B Rood Groen LVC'01 JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 3 14:30 Sportpark Lemiers
23-09 C WDZ JO19-1 - SJO ZW'19-SVS Jo19-1 3 - 4 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Marc Keulen
30-09 C RKVVL/Polaris JO19-2 - WDZ JO19-1 0 - 5 12:45 Sportpark West Bunderruw, Maastricht
07-10 C WDZ JO19-1 - Scharn Jo19-2 2 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Huub Beckers
14-10 C ST GSV'28/Schimmert JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 4 14:30 Sportpark Jean Nijsten, Beek
21-10 B SJO Weltania Bekkerveld JO19-4 - WDZ JO19-1 3 - 4 15:15 Sportpark A gene Bek Heerlen
28-10 C VV Hellas JO19-1 - WDZ JO19-1 2 - 1 13:30 Sportpark De Schrub, Klimmen
04-11 C WDZ JO19-1 - De Ster JO19-1 2 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos Harrie Kisters
11-11 C Heer JOI19-1 - WDZ JO19-1 0 - 0 15:00 Sportpark Rabobank, Maastricht
09-12 C Haslou JO19-1 - WDZ JO19-1 6 - 3 16:00 Sportpark Mergelakker, Elsloo
16-12 B WDZ JO19-1 - Vaesrade Jo19-1 1 - 4 15:00 Sportpark Vaesrade
10-03 C WDZ JO19-1 - SJO ZW'19-SVS JO19-1 1 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos Jurgen Spork
07-04 C Laura/Hopel Comb JO19-1 - WDZ JO19-1 3 - 2 15:00 Sportpark Anselderlaan, Eygelshoven
09-04 C WDZ JO19-1 - Rood Groen LVC'01 JO19-1 2 - 1 19:30 Sportpark Neerhagerbos Jurgen Spork
14-04 C WDZ JO19-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 5 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Michel Nicolaije
21-04 C ST Daalhof/Leonidas-W JO19-1 - WDZ JO19-1 5 - 2 13:00 Sportpark Hazendans, Maastricht
28-04 C SV Hulsberg JO19-1 - WDZ JO19-1 4 - 2 14:30 Sportpark Mesweg te Hulsberg
12-05 C WDZ JO19-1 - De Leeuw JO19-1 5 - 2 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz Harold Manders
19-05 C ST RKASV/Geusselt Sport JO19-1 - WDZ JO19-1 2 - 0 14:30 Sportpark Geusselt Zuid, Maastricht
26-05 C WDZ JO19-1 - SJO Weltania Bekkerveld JO19-3 9 - 1 15:00 Sportpark Neerhagerbos, Bocholtz John Bindels
16-06 C Scharn JO19-2 - WDZ JO19-1 2 - 3 15:00 Sportpark Scharn, Maastricht