hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ JO17-1 BEHAALT GLORIEUZE 2E PLEK OP HET HALLENMASTERS STEIN

Maandag 23 december heeft een zevental van WDZ JO17-1 met succes deelgenomen aan het prestigieuze Hallenmasters zaalvoetbaltoernooi te Stein.
In de poule werd via 2-0 overwinning op De Ster uit Stein, een 2-2 gelijkspel tegen SHH-1 uit Herten en een 3-0 overwinning op SNA uit Montfort de 1e positie bereikt dankzij een beter doelsaldo.
LEES VERDER ONDER Lees meer


Maar omdat het onderling resultaat als maatstaf voor de finale gold, moesten we nog penalty‘s nemen tegen SHH-1 om te bepalen wie er in de finale mocht uitkomen. Dankzij een geweldige redding van onze goalie Stijn Burgers wisten we met 4-3 de finale te bereiken! En die was tegen zvc Hael, een zaalvoetbalteam uit Haelen, winnaar na penalty‘s uit de andere poule. Tegen deze ervaren zaalvoetballers konden we helaas niet stunten getuige de 0-3 nederlaag.
Maar niet getreurd, al met al (weer) een succesvolle ervaring voor deze mannen op dit goed georganiseerde zaalvoetbaltoernooi.
Jo Speck. Foto‘s: Frans Gaj.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina