hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ ONDERTEKENT HET SPORTAKKOORD SIMPELVELD

In Simpelveld zijn veel sportaanbieders, scholen, welzijnsorganisaties, gemeente en BAS samen actief om meer mensen in beweging te brengen. Het is enorm belangrijk dat mensen in Simpelveld (blijven) sporten. Sporten houdt mensen gezond, zorgt voor plezier en brengt mensen samen. Bovendien houdt het onze sportverenigingen vitaal. Zij dragen bij aan de leefbaarheid in de kernen in de gemeente. Om de kracht van sport optimaal te benutten is er, in navolging op het Nationaal Sportakkoord, een lokaal sportakkoord in Simpelveld ontwikkeld.
In de afgelopen weken hebben enthousiaste supporters het sportakkoord Simpelveld digitaal ondertekend. Daarmee is het sportakkoord definitief vastgesteld. Het team van supporters is divers en vertegenwoordigt o.a. lokale (sport)verenigingen, basisscholen, kinderopvangcentra, fysiotherapiepraktijken, zorginstellingen en burgerinitiatieven uit Simpelveld. Daar zijn we trots op! Maak kennis met een aantal supporters in de video.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina