hoofdsponsor
subsponsoren

VOLLE BAK JEUGDVOETBAL

Een prachtige voorjaarsdag en een overvol programma met jeugdvoetbal op zaterdag 30 maart op het sportpark Neerhagerbos. Om half tien begonnen de O7 en O8 al, Om drie uur begon de laatste wedstrijd, de O19 tegen Kerkrade-W. In de tussenliggende tijd speelden ook nog de O11, O13 1 en 2, de O15 en de O17. Mede ook door het weer was de belangsteling langs de kant behoorlijk groot. Een prachtige reclame voor ons jeugdvoetbal, waarbij Nicolle Ortmans de verrichtingen van de O7 en de O15 op de gevoelige plaat heeft vastgelegd, waarvoor onze grote dank. En Rob Moers fotografeerde de verrichtingen van de jeugdspelertjes van de O8, waarvoorvoor natuurlijk evengrote dank.
Van de foto's krijgen we eeen mooie indruk van het grote voetbalplezier van de kinderen, een genoegen om naar te kijken en om aan te moedigen.

WDZ O7 - SV Geuldal O7


WDZ O8 - Groene Ster O8


WDZ O15 - Walram O15


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina