hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ O10-1 BUIGT IN FINALE VAN TOERNOOI IN VAALS

Vandaag nam onze JO10-1 deel aan het zaalvoetbaltoernooi in de Sporthal Citta Fit te Vaals. Bij aankomst bleek dat we in een sterke poule waren ingedeeld en dat het geen gemakkelijke wedstrijden zouden worden. De eerste wedstrijd werd tegen SJO Krijtland O10-2 gespeeld. Deze wedstrijd ging gelijk op en eindigde in een gelijkspel 1-1.
De volgende wedstrijd ging tegen Kerkrade West O11-1 en deze spelers waren dus ook allemaal een jaartje ouder. Ondanks dat we met 3-0 verloren hadden, hadden wij ons kranig geweerd.
LEES VERDER ONDER Lees meer.De derde wedstrijd ging tegen RKTSV O10-1. We wisten van de veldcompetitie dat dit een hele goede ploeg is. Door heel veel inzet en goed samenspel wisten we ons doel schoon te houden. Door twee snelle counters kwamen we op 2-0 voorsprong en wisten deze wedstrijd winnend af te sluiten. De laatste poulewedstrijd speelden we tegen KCC‘13 O10-1. Door een klein veldoverwicht konden we deze wedstrijd met minimaal verschil (1-0) winnend afsluiten.
Door deze prima resultaten mochten we de finalewedstrijd spelen tegen Kerkrade West O11. Ook nu weer bleek dat we in Kerkrade West de meerdere moesten erkennen. Ondanks dat we lange tijd de achterstand maar 1-0 konden houden kregen we in de laatste minuten nog drie goals tegen.
We mogen ontzettend trots zijn op deze jongens en meisjes. Jullie hebben vandaag als een hecht team gespeeld.
Dank aan de organisatoren van dit toernooi, Heton Accomodatiebeheer en studenten van Fontys, voor de goede organisatie.
Tekst en foto‘s: Bart Wetzels.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina