hoofdsponsor
subsponsoren

GEWELDIG PLEZIER BIJ DE WDZ JEUGD

O7
Op zaterdagmorgen in alle vroegte speelden de WDZ jonkies van de WDZ O7 1 en 2 spannende partijtjes tegen de jongste jeugd van Voerendaal. Het plezier bij de kinderen spatte er van alle kanten vanaf. Doelpunten vielen aan alle kanten, te veel om zonder scorebord bij te houden, maar ach dat doet er ook niet toe. Alle kinderen zijn winnaars van het voetballen. En dan nog de traktatie na de wedstrijd, die maakte de mooie ochtend compleet voor kinderen, ouders en grootouders. Broertjes en zusjes hadden immers meegevoetbald voor zover ze de buggy ontgroeid zijn.O11
In een spannende wedstrijd wisten de jongens en meiden van de O11 een knappe 4-3 overwinning te behalen tegen de leeftijdsgenootjes uit Landgraaf. Het ging gelijk op, maar uiteindelijk trok de thuisploeg aan het langste eind. Een wedstrijd met veel voetbalplezier aan beide kanten en dat telt uiteindelijk nog het meest.
Dank aan Nicolle Ortmans voor de mooie foto's.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina