hoofdsponsor
subsponsoren

KANTINE GESLOTEN - GEEN PUBLIEK

De overheid heeft aangekondigd, dat alle sportkantines vanaf nu zijn gesloten. Deze maatregel geldt voor drie weken. Dit betekent dat de kantine voor alle publiek gesloten blijft. Voor personeel en medewerkers van de voetbalvereniging blijft de kantine als bedrijfsruimte zonder horeca-activiteit open. Tijdens en na trainingen en wedstrijden blijft de kantine gesloten!

De overheid heeft ook besloten dat alle sportwedstrijden en trainingen de komende drie weken zonder publiek moeten plaatsvinden. Bij de wedstrijden en trainingen zijn naast de spelers, de scheidsrechters en de begeleidende staf geen andere mensen toegestaan. Een aantal medewerkers van de vereniging zijn aanwezig om alles in goede banen te leiden.
Chauffeurs voor jeugd naar uitwedstrijden horen bij de begeleiders. Wel een dringend verzoek om het aantal chauffeurs te beperken. Denk aan mondkapje in de auto. Helaas kunnen bij thuiswedstrijden en trainingen de ouders niet naar hun kroost blijven kijken.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina