hoofdsponsor
subsponsoren

40 JAAR BESTUURSLID

Tijdens de jaarvergadering werd Huub Schepers gehuldigd voor het feit dat hij op 1 september jl. 40 jaar bestuurslid was. Wiel Ramakers sprak de jubilaris toe. "Huub is in 1977 als "Grünschnabel" begonnen in een bestuur met coryfeeën als Frans Knops, Wiel Beckers, Wiel Heckmans, Jeuf Huppertz, Sjir Hameleers, Jo Wetzels, Herman Dortants en Funs Boumans. In de vele jaren in het bestuur heeft Huub een grote ervaring opgebouwd, die hem nu als voorzitter heel goed van pas komt." Als dank ontvingen Miets en Huub uit handen van Wiel Ramakers en Wim Lauvenberg een eetbon en was er nog een fraai boeket bloemen voor Miets. Huub sprak dank uit voor deze huldiging, maar vooral dank dat hij 40 jaar lang tussen fantastische mensen heeft mogen werken en nog steeds werkt. "In mijn jeugdjaren heeft de voetbalvereniging veel voor mij betekent en daar heb ik graag iets voor willen terugdoen. Alles wat je aan energie in WDZ steekt, krijg je in drievoud terug", zo sloot Huub af.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina