hoofdsponsor
subsponsoren

WDZESTIG FESTIVAL GRANDIOOS

Wat hebben we een onvergetelijk feest meegemaakt om ons 60 jarig jubileum te vieren. Een goed georganiseerd buiten- en binnengebeuren werd gezegend met een stralend zomerweer van begin tot eind.Wat zulen ze ons nog lang heugen de feestavonden in de tent. We zijn begonnen met een prachtig Gala der Kampioenen voor iedereen die WDZ een warm hart toedraagt. Op vrijdag overdag hebben de schoolkinderen en de senioren kunnen genieten. Voor de vrijdag-, de zaterdag- en de maandagavond zijn woorden onvoldoende, daar heb je gewoon bij moeten zijn. Zaterdag overdag was er alle aandacht voor voetbal en zang, een unieke combinatie. Op zondag werden de jubilarissen tijdens mis, lunch en receptie uitgebreid in het zonnetje gezet. Met muziek en prijzen werd de dag in de tent afgesloten, maar daar was het niet mee gedaan. Buiten ging het na de voetbalwedstrijd verder. Wat zich tijdens het festival in Schirmbar, silent disco en buitendisco afspeelde is ook niet voldoende te beschrijven, ook dit heb je moeten beleven.
De foodstreet leek elke avond op een gezelig plein in zonnige vakantieoorden.
De duizende bezoekers hebben het festival groots gemaakt en de vele werkers en ondersteuners hebben het mogelijk gemaakt. Voor dat alles is de dank van de hele WDZ familie heel groot.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina