hoofdsponsor
subsponsoren

DE WDZ BAMBINI

Ze zijn weer gestart, de WDZ bambini. Elke woensdag trainen ze onder leiding van de trainers Toos Brands-Snellens, Kim Theeuwen-Verhoeve en Martine Lux-Schepers van 15.30 toto 16.30 uur.
Op de eerste training spatte het spelplezier er al vanaf. Het is een feest om de kinderen zo bezig te zien. Kom gerust maar eens kijken. En lijkt het sporten met de ervaren trainers je ook iets voor jullie kinderen, kom dan kijken en neem het kind mee. Het kan meteen mee genieten. Vanaf vier jaar of even daarvoor zijn de kinderen welkom. Alvorens een lidmaatschap aan te gaan kan het kind geruime tijd proeven aan de sfeer en het plezier van het spel.
In de wintermaanden worden de trainingen overigens verplaatst naar de gymnastiekzaal.
KLIK HIER VOOR EEN IMPRESSIEGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina