hoofdsponsor
subsponsoren

WD2.0MER DENDERT VOORT: 4 TEGEN 4 EN VOETVOLLEYBAL

Op de zonnige zondagochtend van 30 mei, een dag na het overweldigende Oranjefestival voor de jeugd t/m 12 jaar, was het woord aan de oudste jeugd in combinatie met de senioren om het tweede 4vs4 toernooi af te werken. Ditmaal waren ook een groot aantal voetballers boven de 27 jaar aanwezig, waardoor er in tegenstelling tot vorige week maandag ook een voetvolleybal toernooi werd georganiseerd. Dit vanwege de nog geldende maatregelen. Net als afgelopen week werden er zes rondes afgewerkt. Wederom werd elke ronde in willekeurige teams gespeeld, gedurende 10 minuten per ronde. De organisatie heeft rekening gehouden met het mooie weer, waardoor de aanwezige spelers en speelsters tussen de rondes door konden genieten van enige rust, het mooie weer én een geserveerd drankje op het terras. Aan het einde van het actieve deel werden er vier winnaars uitgeroepen.
Bij het voetvolleybal was het een spannend spektakel tot de laatste pot toe. Uiteindelijk leverde dit drie winnaars op. Rian Smeets, Ivo Brauers en Koen Brands eindigden met hetzelfde aantal punten op de eerste plek. Bij het 4vs4 was Jop Bleijlevens de speler die de meeste punten in zijn eentje wist te veroveren. De vier winnaars ontvingen een mooie WDZ Sjaal ter herinnering aan hun triomf.

INSCHRIJVEN KAN NOG STEEDS!!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina