hoofdsponsor
subsponsoren

KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING JOS KITZEN

Op dinsdag 27 maart ontving Jos Kitzen uit handen van burgemeester de Boer een Koninklijke Onderscheiding vanwege het feit dat Jos 15 jaar lang onafgebroken raadslid is geweest.
Jos is sinds 1983 lid van WDZ. Hij is afkomstig uit Born, waar hij in de jeugd van de vv Born speelde. Bij WDZ speelde hij in het 1e, 2e en 3e elftal en in de zaal. Hij speelde ook jaren bij de WDZ veteranen. Van 1988 tot 1997 zat hij in het hoofdbestuur van WDZ, waarvan de laatste vier jaar als penningmeester. Vanaf 1999 was hij vijf jaar jeugdleider. Ook in het nevengebeuren was Jos altijd heel actief. In 1987 tot WDZ prins uitgeroepen en in de jaren daarna heel actief bij de oud Prinsen. Heel wat foto's in ons vroegere clubblad 't Juupje zijn door Jos gemaakt. We willen graag Jos en Miriam met deze welverdiende onderscheiding feliciteren.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina