hoofdsponsor
subsponsoren

VIER TSEZAME SJTERK! RABO CLUBSUPPORT

Ook dit jaar heeft WDZ meegedaan aan Rabo Clubsupport. Leden van de Rabobank konden hun stem uitbrengen op hun favoriete vereniging. Voor iedere stem doneert de Rabobank een bepaald bedrag aan de club. En zoals vorig jaar kwam WDZ weer als vereniging uit de bus waar de meeste leden van de Rabobank Zuid-Limburg op gestemd hebben.

De winnaars
Het is mooi te zien hoe alle deelnemers zich vol overgave op hun campagne hebben gericht om zoveel mogelijk mensen te enthousiasmeren op de club te stemmen. Onder de winnaars zien we ook dit jaar weer een aantal bekende namen.
De top drie is als volgt samengesteld.
1. R.K.V.V. WDZ, Bocholtz
2. Fanfare St. Blasius, Margraten
3. Harmonie Concordia, Margraten


Wij zijn bijzonder trots op het vertrouwen dat vele sympathisanten in onze mooie vereniging stellen en we zullen er alles aan doen om ook in 2021 het vertrouwen waar te maken.
Dank aan allen die op deze manier hebben laten zien, dat WDZ een bijzondere plek in hun hart inneemt. We wensen al deze mensen alvast een mooie jaarwisseling toe en een goed 2021, waarin we elkaar zeker weer gaan ontmoeten.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina