hoofdsponsor
subsponsoren

WISSELEND SUCCES OP ZONDAG

THUISNEDERLAAG VOOR WDZ 2
Veertien dagen geleden boekte het tweede elftal de eerste overwinning in de competitie. Daar kon op zondag geen vervolg aan worden gegeven. Tegen RKHSV 2 uit Heugem kon onvoldoende een vuist worden gemaakt. Al snel kwamen de gasten op voorsprong. Pas in de tweede helft kon Ruben van Vark de gelijkmaker aantekenen, maar de vreugde was niet van lange duur. Een kleine tien minuten later lag de bal weer in het WDZ doel en deze achterstand kon niet meer worden rechtgezet.
Foto‘s: Wim LauvenbergWDZ 3 ZET ZEGEREEKS VOORT
In de nieuwe samenstelling lijkt het derde elftal nauwelijks te stuiten. Deze keer werd Kerkrade-W 3 aan de zegekar gebonden. WDZ kwam op een 2-0 voorsprong, maar het werd nog even spannend, toen de gasten uit een penalty de aansluitingstreffer scoorden. Maar toen was ook het hek van de dam. De thuisploeg liep uit naar een 5-1 overwinning.
Doelpuntenmakers: Lars Nicolaije 3x, Bram Beugels en Lino Meens.
De stand:
Sportclub '25 3 5-15
Bekkerveld 5 5-12
WDZ 3 5-11
Foto‘s: Wim LauvenbergGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina