hoofdsponsor
subsponsoren

SPANNING OP HET SPORTPARK

Op zondag 30 september wordt het op de "Dag van de WDZ Voetballer" heel spannend op het Sportpark Neerhagerbos. Zowel 1, 2 als 3 spelen thuis en deze teams hebben zich vast voorgenomen om er in het jubileumjaar op sportief gebied iets heel moois van te maken. Het is dan ook zaak dat alle negen punten op de Bocholtzerheide blijven en daar gaan de mannen dan ook vol voor. Het eerste elftal speelt tegen de fusieclub SV Geuldal en zowel aan vv Wijlré als Struchter Boys bewaart WDZ mooie herinneringen.
Het tweede elftal neemt het tegen Heer 2 op en dat wordt een zware kluif. Het derde elftal speelt tegen de reserves van SV Geuldal en omdat de mannen inmiddels gewend zijn om onder druk te presteren, moet een mooi resultaat mogelijk zijn.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina