hoofdsponsor
subsponsoren

WDZÓNDIGMÖRJE SJPATSERE VOOR DE TIENDE KEER

Vanaf zondag 27 juni is Peter Smeets elke zondag op stap geweest met een groep wandelaars. Vertrokken werd telkens om tien uur vanaf het Sportpark Neerhagerbos. Elke zondagmorgen werd een route van ongeveer 8 kilometer afgelegd met halverwege een pauze. De pauzeplekken waren op het Sportpark Neerhagerbos of bij de tennisvereniging Simpelveld of de schutterij in Orsbach. Dank aan beide verenigingen voor de gastvrije ontvangst.
Op de laatste dag werd in een eerste lus gewandeld over de Bocholtzerheide naar het sportpark van Simpelveld en over de Hartjesweg naar de Baneheide. Na de pauze op het WDZ park ging de tocht verder door het Kerkeveld naar de Vlengendaal. Langs de Schiltjensweg werd een ooievaar gesignaleerd en dat betekent toch geluk voor de gemeenschap Bocholtz.
Terug op het sportpark werd bij een kop koffie en een broodje gezond nog lang nagepraat over de mooie wandeltochten op de zondagochtend. Dank aan Peter Smeets voor de prachtige routes.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina