hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ OP VROUWENTOERNOOI VV SITTARD

Op zondag 27 augustus speelden de WDZ vrouwen op het toernooi bij VVSittard. In een deelnemersveld van 15 teams, was WDZ in de poulefase ingedeeld bij SHH, FC Hoensbroek, Sporting Heerlen en het gastteam uit Sittard.
De eerste tegenstander SHH was meteen de zwaarste. Tegen deze technisch begaafde ploeg waren de vrouwen niet opgewassen. In de poulefase verloor het team nog 1x en speelde 2x met 0-0 gelijk.
In de kruisfinales werd eindelijk een overwinning geboekt, maar ging de tweede wedstrijd weer verloren.
In de penaltybokaal namen Mirthe, Denise en Kayra de penalty's voor hun rekening. Twee van de dames faalden in de eerste ronde, oog in oog met de doelvrouw van Fortuna Sittard. De tweede ronde was het eindstation van de overgebleven speelster.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina