hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ KIENCOMMISSIE VERRAST JEUGDKAMPCOMMISSIE

Op woensdag 28 april had de kiencommissie nog een mooie verrassing voor de organisatoren van het jeugdkamp in petto. Slechts één kienavond was in 2020 mogelijk vanwege alle corona beperkingen. Deze avond bracht nog het mooie bedrag van 255 euro op.
Namens de kiencommissie overhandigden Kees de Heus en Miets Schepers de cheque en daarbij meteen de enveloppe aan Casper Horbach, de nieuwe voorzitter van de jeugdkampcommissie als opvolger van Jo Bouman, die ons helaas vorig jaar ontvallen is.
Het jeugdkamp wordt rond Hemelvaart gehouden op 13, 14 en 15 mei. Rond de negentig kinderen zijn momenteel ingeschreven. Aan de deelnemers wordt dit jaar geen eigen bijdrage gevraagd.
Dank aan de kiencommissie en we wensen de kinderen heel veel plezier tijdens het jeugdkamp.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina