hoofdsponsor
subsponsoren

BIJZONDERE SINTERKLAAS SURPRISE VOOR WDZ

Op zaterdagmorgen 28 november kreeg de WDZ jeugd tijdens hun Pietentraining bezoek van Sinterklaas en twee Pieten. Naast de cadeautjes en zakjes snoep voor de kinderen had de Sint ook een bijzondere surprise voor de vereniging meegenomen. Tijdens de Rabo Clubsupport actie van de Rabobank hebben veel WDZ sympathisanten hun stem op WDZ uitgebracht. En dat heeft de club een heel mooi sponsorbedrag opgeleverd.
Sinterklaas in hoogsteigen persoon bracht de cheque mee en overhandigde deze namens Rabobank Zuid-Limburg Oost aan Roger Wetzels en Wim Lauvenberg van de WDZ sponsorcommissie.
Dank aan alle mensen die op WDZ gestemd hebben en dank aan de Rabobank.

VOOR SINTERKLAASFILM VAN WDZ TV KLIK HIERGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina