hoofdsponsor
subsponsoren

VREUGDE EN VERDRIET DICHT BIJ ELKAAR

Met een 1-1 gelijkspel tegen Voerendaal 2 stelde het tweede elftal de vierde plek in de eindrangschikking zeker en verzekerde zich ook van een plek in de nacompetitie om promotie naar de eerste klasse reserveteams. Komend weekend starten de wedstrijden.
De mannen van trainer René Smits hebben een puik seizoen achter de rug en zetten met de nacompetitie de kroon op het werk. Uiteraard werd het behaalde resultaat uitbundig gevierd.
Na de wedstrijd nam het tweede elftal afscheid van Noël Souren, die een punt zet achter zijn lange voetballoopbaan in de selectie van een en twee. Ook Ger Klausener nam afscheid. Hij is jarenlang leider van de WDZ reserves geweest. Voor beide heren bloemen en een douche als dank van spelers en staf. Namens de hele vereniging hartelijk dank aan beide mannen voor hun grote inzet voor de vereniging.


Nacompetitie 1e ronde
Zondag 3 juni 2018, 12.00 uur
vv SCM 2 - WDZ 2
Sportpark Toustruwe - veld vv SCM, MAASTRICHT
Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina