hoofdsponsor
subsponsoren

INDRUKWEKKEND AFSCHEID VAN JO BAGGEN

Op zondag 25 april kon de WDZ familie afscheid nemen van ons zeer gewaardeerde lid Jo Baggen.
Omdat het aantal deelnemers aan de afscheidsdienst in de kerk op maandag 26 april door de coronamaatregelen erg beperkt was, had de familie Baggen de WDZ leden in de gelegenheid gesteld om op het sportpark afscheid te nemen van hun vriend Jo.
Bijna 130 mensen hebben van deze gelegenheid gebruikt gemaakt. De zerk met Jo was opgesteld in de kantine onder de WDZ vlag tussen een groot aantal stompkaarsen en mooie bloemstukken.
Twee jeugdleden van WDZ flankeerden de kist. Onder strikt in acht neming van de maatregelen om besmetting met corona te voorkomen passeerden de ingeschreven leden een voor een of per gezin de zerk, waarna ze een gedachtenis prentje van Jo in ontvangst mochten nemen.
Dank aan Lilian Habets uitvaarten voor de organisatie van het mooie afscheid. Dank aan de bestuursleden en de jeugdleden.

Voor de toespraak in de kerk: KLIK HIER




Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina