hoofdsponsor
subsponsoren

VOETBALSPANNING OP ZONDAG

GOED VERVOLG AAN STERK BEGIN?
De WDZ vrouwen zijn het nieuwe seizoen begonnen met een overtuigende zege op de vrouwen van Vaesrade. De tegenstander van komende zondag, UOW'02/LHC, leed een 2-0 nederlaag in Brunssum bij De Leeuw. Dit willen de vrouwen uit Landgraaf natuurlijk graag rechtzetten, maar de vrouwen van WDZ willen net zo graag hun zegetocht voortzetten, kortom alle ingrediënten voor een spannende wedstrijd zijn aanwezig. EN WEER IS ER CAKE BIJ DE KOFFIE VOOR ALLE BEZOEKERS!
LET OP DE GEWIJZIGDE AANVANGSTIJD: 12.00 UUR!TOPPER IN GULPEN
Het is gewis wel wat erg vroeg om nu al te spreken van toppers, maar ach, dat blijft toch leuk. De eerste competitieronde in de vierde klasse A kende vijf winnaars, waaronder FC Gulpen en WDZ, zodat komende zondag de beide koplopers elkaar treffen in een regelrechte derby. Op het kunstgras wil WDZ natuurlijk graag de volle buit binnenhalen, maar daar zal de nieuwkomer in de vierde klasse zich zeker niet zo maar bij neerleggen. Kortom vuurwerk verwacht aan de Ringweg.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina