hoofdsponsor
subsponsoren

SELECTIE WEER AAN DE GANG

Net iets meer dan twee weken vakantie voor onze selectie. Dat doet menige betaald voetbal organisatie niet na. Maar op zondag 2 augustus gaan de mannen van de selectieteams weer aan de slag. Om elf uur begint de eerste training voor het komende seizoen. Aan deze training is natuurlijk ook een groepsactiviteit verbonden. Wat? Dat houden we nog even geheim.
Op zaterdag 8 augustus staat al de eerste oefenwedstrijd op het programma. We spelen dan tegen SV Zwart-Wit '19 uit ons buurdorp Eys. De wedstrijd begint om 19.00 uur en is voor publiek toegankelijk. De coronamaatregelen die voor ons complex gelden dienen in acht te worden genomen: Blijf thuis als je klachten hebt, blijf tijdens en na de wedstrijd buiten en blijf van elkaar af.
VIER TSEZAME BLIEVE JEZONK!

TRAININGSSCHEMA EN OEFENPROGRAMMA AANGEPAST!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina