hoofdsponsor
subsponsoren

NAGENIETEN VAN ONVERGETELIJKE WDZOMER

We zijn aan het eind gekomen van de WDZomer activiteiten. We kunnen nauwelijks geloven dat ze nog geen zes weken geleden zijn begonnen, er is zoveel gebeurd, dat het lijkt dat we enige maanden bezig zijn geweest. Wat een prachtige activiteiten hebben we mogen meemaken. Het begon allemaal met fietsen en voetbalhonkbal. Het ging verder met tennisclinics, wandelen, voetballen en bootcampen. Leuke spel- en voetbalactiviteiten bij WDZomaar en WDZomer Games. Hoogtepunten waren ongerwijfeld ook de jeugddagen, de voetbalclinics en trainen als een prof. Aandacht was er ook voor het goede doel in het Hardlopen voor KiKa. Ach, het was gewoon allemaal even mooi. .
Hartelijk dank aan alle organisatoren en medewerkers voor hun enorme inzet voor onze familieclub, dank aan de meewerkende verenigingen, instellingen en scholen. Dank aan de gemeente voor hun ondersteuning.
Nog eens lekker nagenieten met de foto's: Klik op de afbeelding.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina