hoofdsponsor
subsponsoren

EEN LACH EN EEN TRAAN

Het tweede elftal sloot het seizoen af met een 2-0 overwinning op de reserves van RVU uit Rothem. Met dit resultaat eindigde het team op een zesde plek en kan met een tevreden gevoel terugkijken op een mooi seizoen, zeker als men de resultaten in de bekerwedstrijden laat meewegen. Hier strandde het elftal pas in de kwartfinale na sterke wedstrijden tegen Bekkerveld 2, Hoensbroek 2 en EVV 2.
Het was echter ook een dag van afscheid nemen. Jop Snackers stopt als voetballer, Henk de Vreede stopt als leider en René Smits als trainer. Als dank kregen de mannen van de spelers een bos bloemen en een cadeaubon. Al met al een emotioneel afscheid en dat vormt toch wel een bewijs van het respect en waardering voor deze mannen. Dank aan de mannen van de hele vereniging en verder veel succes en geluk op hun verdere levensweg en ze zullen zeker niet verloren gaan voor WDZ.
Dank aan Wim Lauvenberg voor de mooie foto‘s.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina