hoofdsponsor
subsponsoren

EERSTE EN LAATSTE ONLINE WDZOEFERIJ GRANDIOOS

Met kleine oogjes en een zeurende hoofdpijn kijken we terug op een geweldige WDZoeferij - onze eerste en laatste online bierproeverij, die zonder bedenken een groot succes genoemd mag worden. Liefst 168 bierpakketjes waren besteld en meer dan 400 deelnemers werden geteld. Dus de drankjes zijn zeker gedeeld.
Rond de klok van acht openden Roy Weijers en Tim Ortmans het bierproeven. De zes verschillende biertjes werden op ludieke wijze gepresenteerd door leden van zes senioren teams. Jesse Canisius was als razende reporter van de WDZjtuurzender onderweg om met WDZ coryfeeën te spreken. In het kader van d‘r sjlauwtste zoeëfer vertelden WDZ leden en oud-leden een anekdote en stelden een vraag aan het publiek. Als intermezzo speelden spelers van WDZ 4 bierreclames na wat voor hilarische scènes zorgde.
Met de nodige weetjes over bier en alcohol werden de zes biertjes op deskundige manier geproefd. De kennis over speciaal bieren is zeker onder de WDZ aanhang flink gegroeid.
Even na middernacht kon de preuverij afgesloten worden.
Vier tsezame zeggen dank aan:
- 168 afnemers van een bierpakket;
- zes van onze seniorenteams voor het ‘adopteren‘ van de biertjes;
- onze voorproevers (je moet het maar durven in deze tijden van vaccin-scepsis);
- de tien WDZ‘ers van toen en nu voor hun anekdotes en bijbehorende vragen;
- de tien prijswinnende ‘sjlauwtste zoeëfere‘;
- WDZ 4 voor de uitstekende organisatie;
- Slijterij Mans voor de prettige samenwerking en deskundige begeleiding.

NOG EENS NAGENIETEN: KLIK HIERGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina