hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 2 SNEUVELT IN KWARTFINALE KNVB BEKER

Vol optimisme gingen spelers en supporters op dinsdag 26 maart om 18.00 uur in de bus van sponsor Taxi van Meurs naar Echt voor de kwartfinale in het KNVB bekertoernooi. De mannen van trainer René Smits moesten het opnemen tegen eersteklasser EVV 2.
Op een prachtige accommodatie ging het aanvankelijk gelijk op. De thuisploeg kwam op een 1-0 voorsprong en breidde deze nog voor rust uit tot 2-0. De WDZ voorwaartsen kregen nog twee dotten van kansen, maar deze werden niet benut.
Kort na rust kwamen de gastheren op 3-0. WDZ drong steeds meer aan, maar helaas bleef de nul op het scorebord.
De droom is uit, maar de mannen van het tweede kunnen met trots terugkijken op de bekerwedstrijden tegen hoger spelende teams. En dat de talrijk meegereisde supporters ook tevreden waren moge duidelijk zijn.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina