hoofdsponsor
subsponsoren

DRIE PUNTEN NA EEN ECHTE DERBY

Tijdens deze laatste speelronde van het kalenderjaar stond er een heuse derby op het programma: Rood Groen LVC-WDZ. Tot veler verrassing werd deze wedstrijd toch nog in 2019 gespeeld, nadat de wedstrijd een week eerder was afgelast en er ook vandaag de nodige regen viel. Het natte speelveld zorgde voor een rommelig begin van de wedstrijd waarin, zoals het een ware derby betaamt, veel fysieke duels werden uitgevochten. Dit leidde echter sporadisch tot goede mogelijkheden. In de tweede helft kwamen de bezoekers iets beter in hun spel. Echter ook nu bleven grote kansen uit. Dit veranderde in de 75e minuut, nadat een speler van Rood Groen van het veld werd gestuurd en zich tevens dusdanig blesseerde dat de wedstrijd 20 minuten stil heeft gelegen. In het resterende kwartier probeerden de mannen van WDZ door te drukken en dit leidde uiteindelijk tot een schitterend doelpunt van Jeroen Hünen, die een voorzet van Stijn Brands tegendraads binnen kopte. In de slotminuten kwam de overwinning gelukkig niet meer in gevaar, maar werd wel nog een fout van de keeper van Rood Groen door zichzelf hersteld door een strafschop van Roy Flekken te stoppen. We danken alle supporters voor hun steun (zeker in dit druilerige weer) en wensen iedereen fijne feestdagen. De competitie wordt hervat op zondag 26 januari 2020.
Marc Schröder. Foto‘s: René Flekken. Naast de foto's van onze vaste fotograaf hebben we deze week ook een heel mooie serie foto's van Peter Mans.

Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina