hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ 4 IN EXTREMIS TEN ONDER

Het vierde elftal speelde zondag een goede partij tegen de reserves van de FC Gulpen. Er werden weinig kansen weggegeven, maar er werden ook weinig kansen gecreëerd. Het spel speelde zich voornamelijk op het middenveld af en in de zestienmeter gebieden bleven de uitstekende doelmannen aan het hoofd van de verdediging heer en meester.
Gaande de tweede helft moest het vierde door blessures gedwongen geregeld gaan wisselen, maar ook toen werd niets weggegeven. Echter twee minuten voor tijd sloeg het noodlot toe. Een diepe bal werd door een aanvaller van FVC Gulpen opgepakt en hij passeerde de laatste man en keeper en schoof de bal beheerst in het lege doel. WDZ wist hierop in de korte resterende tijd geen antwoord meer te geven.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina