hoofdsponsor
subsponsoren

SINTERKLAAS OP BEZOEK BIJ WDZ

Op zaterdagmiddag 24 november zaten de allerjongsten van WDZ met mama‘s en papa‘s, oma‘s en opa‘s klaar om Sinterklaas en zijn Pieten te ontvangen. Rond half twee kwam de Sint met veel gedruis en pepernoten binnen, terwijl de kinderen uit volle borst “Sinterklaas kom maar binnen…" zongen.
De goedheilig man nam plaats in de grote zetel en riep de kleintjes in groepjes bij zich, van alle kinderen wist hij wel wat te vertellen en de kinderen zongen een mooi liedje. Voor elk kind hadden de Sint en de Pieten een mooi cadeautje.
Iedereen ging op de foto en voor elk kind was er nog een bakje met snoepgoed. Onder een mooi afscheidslied vertrokken Sinterklaas en de Pieten naar een ander kinderfeest en mochten de WDZ jonkies voldaan huiswaarts keren.
Een prachtige middag waarvoor dank aan de organisatoren. Dank voor de foto‘s aan Daniëlle Slangen.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina