hoofdsponsor
subsponsoren

HEROPENING GERENOVEERDE KANTINE

Op vrijdag 22 oktober is de volledig gerenoveerde kantine van WDZ officieel weer opengesteld. Een klaar jaar geleden kregen de plannen voor de renovatie een vaste vorm. Al voor de zomerstop staken een groot aantal vrijwilligers wekelijks de handen flink uit de mouwen. Hierbij geholpen door een aantal professionele bedrijven. De werkzaamheden werden uit eigen middelen bekostigd aangevuld met een grote financiële ondersteuning van een aantal sponsors. Het resultaat van dit alles mag er zijn.
Als trotse vertegenwoordiger van het WDZ bestuur dankte voorzitter Huub Schepers de vele vrijwilligers en de bedrijven. Hij sprak de hoop uit dat de kantine van WDZ nog vele jaren een plek moge zijn van samenkomst, een plek van Vier Tsezame. Kapelaan Shaiju zegende de kantine met het vaste vertrouwen in de Christelijke saamhorigheid van de WDZ familie. En toenÖ. Tsezame viere!
Foto‘s: Wim LauvenbergGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina