hoofdsponsor
subsponsoren

GROOT ONDERHOUD DAK KLEEDLOKALEN

Inmiddels ligt de Pirelli dakbedekking alweer de nodige jaren op onze kleedlokalen. Er was nu sprake van enige lekkage en om die op te sporen moest de dikke kiezellaag, die de Pirelli op zijn plaats houdt, van het dak gehaald worden. Op zaterdagmorgen begonnen een aantal WDZ vrijwilligers aan dit zware karwei. De firma L'Ortye had bereidwillig een grote container ter beschikking gesteld, waarin de 7000 kilo kiezel in gestort werden. Toen het dak eenmaal vrij was konden de lekkage plekken snel opgespoord en gedicht worden. Met tegels wordt de Pirelli dakbedekking nu op zijn plaats gehouden. De klus werd afgesloten met een gezamenlijke lunch op 1,5 meter afstand.
Dank aan de vrijwilligers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina