hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM JO BOUMAN

Op vrijdagavond 25 september bereikte ons het trieste bericht van het plotselinge overlijden van Jo Bouman. ‘s Ochtends zagen we hem nog bij het trekken van de kalklijnen op onze voetbalvelden en ‘s avonds dan het bericht dat ons allemaal verslagen achterliet.
Sinds 1988 was Jo een gewaardeerd lid van WDZ met vele verdiensten voor de vereniging. Hij was jarenlang jeugdleider, vele jaren trok hij de kar van het jeugdkamp voor pupillen en deze zomer nog was hij de animator van de jeugddagen in het kader van WDZomer.
Hij zorgde voor het sleutelbeheer van het sportpark, trok wekelijks de kalklijnen en was kartrekker en trainer van wandelvoetbal. Jo laat een grote lege plek achter bij ons allen. We wensen zijn vrouw Annie, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van het verlies van Jo.

Voor toespraak in de kerk: KLIK HIER


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina