hoofdsponsor
subsponsoren

MET DE BUS NAAR DE WEIHNACHTSMARKT IN TRIER

De hoofdprijs van de laatste kienavond voor de jeugdkampen was een verzorgde busreis naar de Weihnachtsmarkt in Trier. Al gauw vatte de kiencommissie het idee op om deze reis zelf te organiseren op zaterdag 8 december. Bij onze sponsor Taxi van Meurs werd een bus besteld. Er werd een mooi restaurant gevonden, restaurant Zum Domstein. De naam zegt het al, vlak bij de Dom en midden op de Weihnachtsmarkt.
Inmiddels zijn de leden van de kiencommissie druk bezig om mensen uit te nodigen. En om nou niemand te vergeten nodigen we op deze manier alle mensen die WDZ een warm hart toedragen uit om mee te gaan. Meld je wel snel aan, want als we eenmaal de vijftig deelnemers bereikt hebben houdt het op, vol is vol.

Klik HIER voor de uitnodigingsbrief


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina