hoofdsponsor
subsponsoren

SPEURTOCHT BAMBINI EN 07

Exact 14.00 uur op woensdagmiddag 20 januari stonden 36 enthousiaste kinderen te trappelen om te beginnen aan een 1,5 uur durende speurtocht. Wat waren ze blij elkaar weer eens te zien.
Lekker warm aangekleed en met stevig schoeisel trokken de 6 groepen over velden en wegen. Op de 2,5 km lange route moesten allerlei opdrachtjes uitgevoerd worden die te maken hadden met boer Henk. Hij moest op de boerderij helpen met allerlei klusjes en riep daarbij de hulp van de kinderen in. Hij had o.a. 6 eieren uit het kippenhok geraapt en voor ieder groepje had hij 1 ei dat op het einde heelhuids ingeleverd moest worden. Maar oooh, wat was dat lastig! Twee eieren kwamen zonder kleerscheuren terug, één ei werd ingeleverd in een kapotte eierschaal en één ei was onderweg beschikbaar gesteld door een oma, nadat het ei van de groep kapot gevallen was.
Na afloop was er voor ieder nog een lekker drankje met een stuk cake en daarna werden ze weer allemaal opgehaald. Een heerlijke middag.
Esmee MuijrersGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina