hoofdsponsor
subsponsoren

WINST IN 1E COMPETITIEWEDSTRIJD WDZ 1 - RKASV 1 3-0

De uitslag doet een andere wedstrijd vermoeden dan het in werkelijkheid was. In de eerste helft speelden de gasten met een versterkte defensie, waarin de snelle WDZ voorwaartsen nauwelijks een opening wisten te vinden. Grote kansen werden dan ook niet gemist, ze kwamen er gewoonweg niet.
Op het half uur kwam de toch verdiende voorsprong. Een voorzet vanaf de rechter flank kopte Marc Schröder binnen.
In de tweede helft kwamen de supporters, die dachten dat WDZ het varkentje wel eens even zou gaan wassen, bedrogen uit. Er werd steeds gehaaster gespeeld, de combinaties vlotten niet meer en RKASV bleef gevaarlijk op de counter loeren. Pas in het laatste kwartier kreeg WDZ weer enigszins vat op de wedstrijd. Maar het duurde tot ver in de blessuretijd, voordat de zege in veilige haven werd geloodst. In de 95e minuut schoot Jeroen Hünen beheerst raak en twee minuten later herhaalde Jop Bleijlevens dit kunstje nog eens. Met dank aan René Flekken voor de mooie foto's.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina