hoofdsponsor
subsponsoren

MARVIN CHAMPION DARTS

Het White Bazar Championship Darts 2019 zit er weer op. Liefst 41 darters hadden ingeschreven in twee categorieën, de pro‘s en de liefhebbers.
Op donderdag 23 mei vond de finale avond plaats in de tot de laatste plek gevulde WDZ Dart tempel.
In de halve finale werd best of three gespeeld. In de eerste wedstrijd versloeg Roger de Jong opponent Ron Schmetz met 2-0 en in de andere halve finale bond Marvin Everartz zijn tegenstander Bjorn Weijers met 2-0 aan de zegekar.
In de finales werd best of five gespeeld. In de kleine finale pakte Bjorn Ron in met 3-1. In de finale tussen Marvin en Roger trok onder toeziend oog van mastercaller Ron eerstgenoemde met 3-0 aan het langste einde.
Harrie Kisters en Ralf Baggen verrichtten de ďSiegerehrung" en maakten tenslotte bekend dat de opbrengst van het toernooi geschonken zou worden aan de WDZ jeugdkampen.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina