hoofdsponsor
subsponsoren

WINTERSTOP OVER....WE MOGEN WEER...!

Het eerste elftal ontvangt RKVVL/Polaris. Het Maastrichtse team staat momenteel op de dertiende en voorlaatste plek in de vierde klasse A met drie overwinningen en negen nederlagen. De gasten gaan er onder leiding van trainer Jeremy van Wissen alles aan doen om in de tweede competitiehelft het klasse behoud alsnog veilig te stellen.
WDZ bekleedt een fraaie tweede plek met nog alle kans om het seizoen met een mooie prijs af te sluiten, maar dan is het noodzakelijk om de zaken meteen serieus aan te pakken en geen steken te laten vallen om zo de fraaie klassering in de top te handhaven. Trainer Martin Kremers heeft er in ieder geval alles aan gedaan om zijn mannen goed geprepareerd aan de tweede seizoenshelft te laten beginnen. De supporters kijken in ieder geval reikhalzend uit naar de start na de winterstop.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina