hoofdsponsor
subsponsoren

VOLOP JEUGDVOETBAL OP SPORTPARK NEERHAGERBOS

Komende zaterdag komen de liefhebbers van jeugdvoetbal weer helemaal aan hun trekken op ons eigen sportpark. Vanaf half tien tot half vijf kun je genieten van aantrekkelijk jeugdvoetbal. De O7 speelt in toernooivorm op Sportpark Imstenrade.
Op zondag spelen het tweede en vierde elftal thuis. Het eerste elftal gaat op bezoek bij FC Hoensbroek, waar we een oude bekende tegenkomen. Onze oud-trainer Peter Douma is bij deze club hoofdcoördinator voetbaltechnische zaken, een functie die Peter wel toevertrouwd is. Dat de mannen van de Bocholtzerheide een moeilijke klus te wachten staat is wel zeker. Een net zo zware dobber wacht het tweede team. De mannen nemen het op tegen de reserves van SSA West United. Ze komen niet van de overkant van de Noordzee, maar van de overkant van de provincie. De fusieclub is ontstaan uit het samengaan van RKVVL/Polaris en SCM uit Maastricht.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina