hoofdsponsor
subsponsoren

MET DE KIENCOMMISSIE NAAR DE KERSTMARKT

De kiencommissie organiseert een busreis naar de sprookjesachtige Kerstmarkt in Essen, die met meer dan 300.000 duizend lichtjes voor een onvergetelijke sfeer zorgt. Naast de kerstmarkt biedt de binnenstad van Essen alle mogelijkheden om te winkelen of om in een gezellige kroeg te zitten.
Het gezamenlijk diner vindt plaats in het Borbecker Brauhaus, waarin vroeger de Stern und Dampf Bierbrauerei von 1896 gevestigd was. Een ďdeftig Buffet" wordt daar voor ons klaargezet, maar daar beginnen we pas aan als we het bier geproefd hebben. De consumpties bij het diner zijn voor eigen rekening.
MEER INFORMATIE ONDER LEES MEER.Tijdschema van zaterdag 7 december
10.30 uur: Vertrek van opstapplaats bij Taxi van Meurs in Simpelveld
10.40 uur: Vertrek vanaf opstapplaats bushalte Wilhelminastraat (richting Vaals)
11.00 uur: Vertrek vanaf opstapplaats bushalte Baneheiderweg (richting Vaals)
13.00 uur: Aankomst op Kerstmarkt Essen. Iedereen is vrij om te gaan en staan waar hij wil.
18.00 uur: Vertrek per bus naar het Borbecker Brauhaus
18.30 uur: Aperitief in Brauhaus
19.15 uur: Aanvang buffet
21.00 uur: Vertrek naar Bocholtz
22.45 uur: Aankomst Bocholtz.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina