hoofdsponsor
subsponsoren

PRO ZERO, ALCOHOLVRIJ BIER IN ONZE KANTINE

Bier en sport, het lijkt misschien niet de meest logische combinatie. Toch is er nu een speciaal biertje op de markt voor sporters. Het drankje moet het herstel na een heftige inspanning ondersteunen. In hoeverre kan zo'n drankje daarbij helpen?
Bij het herstellen na een inspanning draait het om drie factoren: Het herstellen van de vochtbalans, het herstellen van de ontstane spierschade en je energie weer aanvullen. Voor energie heb je koolhydraten nodig, spierschade herstel je met eiwitten en vocht met water of een sportdrank. Voeding en dranken spelen dus zeker een grote rol.
Bierproducent ABLOC bracht het nieuwe biertje Pro Zero, alcoholvrij, fris en caloriearm op de markt.
En dat biertje hebben we in onze sportkantine. Vraag ernaar!Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina