hoofdsponsor
subsponsoren

WE GAAN WEER KIENEN...!

Ook dit jaar vinden de jeugdkampen voor junioren en pupillen plaats. De eerste avond was al heel geslaagd, maar we gaan door. De organisatoren van de kampen kunnen een financieel steuntje in de rug heel goed gebruiken. De kiencommissie wil hen heel graag steunen en organiseert nog twee kienavonden in de maanden april en mei. Een aantal sponsors heeft mooie prijzen ter beschikking gesteld en de prijzen voor de series kienkaarten worden bescheiden gehouden. Natuurlijk is er ook deze keer gratis zelfgebakken cake in de pauze. De kienmeester en zijn assistenten zijn er klaar voor, u ook? Enkele uurtjes spannend amusement voor jong en oud. aanmelden hoeft niet, gewoon komen, maar kom wel op tijd, het loopt gauw vol.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina