hoofdsponsor
subsponsoren

IN MEMORIAM JEU HAMERS

De tijd stond stil toen we het bericht vernamen van het plotselinge overlijden van Jeu Hamers. Jeu was in 1959 één van de vijf oprichters van WDZ. Met zijn grote inzet en betrokkenheid heeft hij vorm gegeven aan WDZ zoals wij het vandaag kennen en samen ervaren. Jeu was onder andere jarenlang verenigingsvoorzitter, trainer, leider, scheidsrechter, lid van de maandagploeg, draaide bardiensten, zat in diverse bouwcommissies maar was bovenal een zeer trouw WDZ supporter bij zowel de jeugd als senioren wedstrijden.
Door zijn warme persoonlijkheid en grote interesse in het wel en wee van mensen was hij bekend en geliefd bij velen, zowel binnen als buiten de vereniging. Met het heengaan van Jeu verliest WDZ een enorme steunpilaar. Maar ondanks de pijn van het verlies van Jeu blijven wij de herinneringen koesteren en zijn wij dankbaar voor alles wat hij voor WDZ betekend heeft.
Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Troutje, kinderen, kleinkinderen en iedereen die Jeu een warm toedraagt.
Rust zacht.

De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 28 september om 11:00 uur in de Jacobus de Meerderekerk in Bocholtz.
Hierbij is de gehele rechter zijbeuk gereserveerd voor WDZ leden.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina