hoofdsponsor
subsponsoren

EERSTE HEILIGE COMMUNIE IN ONZE KERKDORPEN

Van uitstel komt geen afstel en dat gold ook voor het feest van het ontvangen van de Eerste Heilige Communie in onze kerkdorpen Ubachsberg, Eys, Bocholtz en Simpelveld. De medewerkers van de basisscholen en de kerkbesturen hadden alles tot in de puntjes geregeld om het tot een onvergetelijke dag voor de kinderen, ouders en verdere familie te maken. En dat is in alle vier de kerken heel goed gelukt. Complimenten aan allen die hieraan hebben bijgedragen.
En thuis was er feest, ook hier met het nodige geregel en wat aanpassingen, maar het bleef een feest voor de communicantjes en de gasten. En bij zo‘n mooi feest mag ook onze mascotte ‘t Juupje niet ontbreken. Elk communicantje dat lid van WDZ is, werd thuis bezocht en verrast met een leuk cadeautje. De kinderen vonden het prachtig en ons Juupje niet minder. Ook hier de complimenten voor onze jeugdafdeling en ons Juupje.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina