hoofdsponsor
subsponsoren

WDZ BAMBINI EN WDZ O8 SLUITEN BEWOGEN SEIZOEN AF

Met een leuk feestje sloten de bambini en de O8 een vreemd, maar toch ook mooi seizoen af. Ondanks de beperkingen mogen de kinderen en de leiders op een heel plezierig seizoen terugkijken. Er is elke week doorgetraind met heel veel voetbalpret. Er zijn leuke activiteiten georganiseerd waaraan de kids veel lol aan hebben beleefd.
Op passende wijze werd dan ook onder een strakblauwe hemel een punt gezet achter het seizoen. Een grote attractie tijdens de slotmiddag vormde de Beach Fun baan. En tussen de bedrijven door ook nog tijd voor een drankje en een gezond hapje. Spijtig was natuurlijk wel dat 15 bambini het feestje moesten missen door een verplichte quarantaine van een tweetal kleutergroepen van de school.
Dank aan alle leiders voor hun grote inzet voor de kinderen.
Foto‘s: Martine Lux, Mariëlla Stuiver, Sven en Ellen Senden en Huub Schepers.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina