hoofdsponsor
subsponsoren

MARTIN KREMERS TEKENT VERLENGING CONTRACT

Eind 2020 is met onze trainer Martin Kremers al afgesproken dat zijn contract als trainer van WDZ 1 verlengd wordt met minstens nog een seizoen. En we hopen nu van ganser harte dat het een volledig seizoen wordt. Corona heeft in het vorige seizoen en het huidige behoorlijk wat roet in het eten gegooid. Waren we na het afgebroken seizoen 2019-2020 nog bijzonder blij dat we alsnog in de derde klasse werden ingedeeld, helaas hebben we in deze klasse niet al te veel wedstrijden gespeeld. Nu ook het seizoen niet meer verder hervat wordt, richten we onze ambities volledig op het nieuwe seizoen in de derde klasse en dat onder leiding van Martin Kremers.
Op zondag 21 maart heeft het dagelijks bestuur samen met Martin de handtekening gezet onder het contract. We wensen Martin met zijn mannen een mooi, sportief en succesvol seizoen toe.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina