hoofdsponsor
subsponsoren

WDZOMER, EERSTE JEUGDDAG

Zestig kinderen begonnen vrijdagmiddag aan de eerste dag van de WDZomer jeugddagen. Ruim 20 spelleiders stonden klaar om alles in goede banen te leiden. Acht spellen waren uitgezet en bij elk spel was een spelbegeleider aanwezig. Bij de spellen o.a.: Toren van Pisa met veel waterbekers, tennis oefeningen met de tennisleraar, een coördinatieoefening met hoepels en ladder, een voetbalpartijtje en op doel schieten met Mark Flekken in de goal.
Acht teams met elk een teamleider werkten met veel enthousiasme en plezier het hele parcours af. De spelleider, tevens omroeper regelde dat de groepen telkens op de juiste plek stonden. Drie kampmiepen zorgden voor de catering tijdens de spellen en in de pauze.
Een mooi moment op de dag vormde de fotoshoot met Mark Flekken. De uurtjes waren zo voorbij en er wordt al reikhalzend uitgekeken naar de volgende middag.
Inschrijven kan nog altijd! Klik hiernaast op WDZOMERGeplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina