hoofdsponsor
subsponsoren

VROUWENTEAM IN DE STARTBLOKKEN

De huidige selectiegroep van 22 speelsters, bestaande uit alle speelsters van het afgelopen seizoen & de 3 nieuwkomers, Fee Palmen, Kayra Fröls en Lieve Wintraecken, staat te popelen om te beginnen aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Op zondag 5 augustus start het team met de 1ste training en op zondag 19-8 staat al de eerste oefenwedstrijd, thuis tegen vv Sittard, op het programma. Vervolgens zijn er nog 2 pittige oefenwedstrijden gepland, op dinsdag 21-8 spelen de vrouwen thuis tegen 4e klasser RKSVB (Ubachsberg) en op zondag 26-8 uit tegen 3e klasser vv Keer. Ook de te spelen bekerwedstrijden, gepland op de zondagen 2, 9 en 16 september, vormen een ideale voorbereiding op de 1ste competitiewedstrijd op zondag 23 september.
Gezien de (voorlopige) competitie indeling zullen er dit seizoen weer interessante competitiewedstrijden op het programma staan, want naast de reeds bekende tegenstanders (Leonidas Wolder, SVO DVC, SVME, Geertruid, Schimmert, RKMVC en sv Geuldal/Sibbe) zijn aan deze groep ook de teams van Rood Groen LVC‘01, sv Simpelveld/Sportclub‘25, GSV‘28 en Chèvremont toegevoegd.


Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina