hoofdsponsor
subsponsoren

OEFENWEDSTRIJD WDZ O19-WDZ O23

Op de eerste zondagmorgen van de lente speelden de WDZ youngsters een onderlinge oefenwedstrijd. Het voelde fris aan in de oostenwind, maar al met al ideaal voetbalweer.
Het spel golfde op en neer en ondanks stug verdedigend werk aan beide kanten vielen ook links en rechts wat doelpunten. Het werd een sportieve partij onder deskundige leiding van scheidsrechter Hub Beckers. Voor de trainers en overige technische staf genoeg stof om later nog eens te bestuderen. Alleen zonde dat de vaste supporters van WDZ nog steeds geen wedstrijden mogen bijwonen. Jammer, maar het is nu eenmaal niet anders. Maar één supporter had er toch iets op gevonden, vanuit zijn auto genoot hij van de wedstrijd, zo is ons sportpark ook meteen een autokino geworden en dat is toch ook heel bijzonder.Geplaatst op: -


« Terug naar vorige pagina